Menu

Blog o zwierzętach

Blog dla każdego miłośnika zwierząt!

Rybie przysmaki

klaudka2013

Ostatnio zrobiłam małe zakupy dla mojej rybki w sklepie internetowym zwierzakowo.pl Właśnie dzisiaj przyszła do mnie przesyłka! :)

Paczka przyszła bardzo szybko! W tym samym tygodniu. Do tego była bardzo dokładnie zapakowana.

Paczka zawierała:

- pokarm w płatkach Tetra Goldfish

- pokarm w kulkach Tetra GoldFish Energy

- pokarm wakacyjny Tetra Holiday

Tetra Goldfish to wysokiej jakości pokarm w płatkach zbilansowany odżywczo, dla wszystkich rodzajów złotych rybek. Do tego posiada pokrywkę, dzięki której łatwo, bez wysypania można nakarmić rybkę. :)

Tetra Goldfish Energy to również zbilansowany odżywczo, najwyższej klasy pokarm dla wszystkich złotych rybek. Występuje w postaci kuleczek. :)

Mojej rybka degustowała ;)

Tetra Holiday to zdrowy pokarm wakacyjny dla wszystkich ryb ozdobnych. Jest to formuła żelowego bloku, który dostarcza jedzenie nawet przez 14 dni podczas naszej nieobecności! :)

Internetowy sklep zoologiczny zwierzakowo.pl powstał w listopadzie 2007r., od tej chwili ich nadrzędnym celem jest dostarczanie karmy i akcesoriów dla zwierzaków w atrakcyjnej cenie. W czasie swojego istnienia stale rozszerzają asortyment, poszukują nowych dostawców, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, aby Klientom zaoferować możliwie szeroki wybór produktów.

Ich pasją są zwierzęta i bardzo zależy im na ich dobrostanie, dlatego oferują wyłącznie wysokojakościowy towar ze sprawdzonych, legalnych źródeł. Starają się nie tylko poszerzać asortyment, ale także realizować zamówienia szybko i bezproblemowo. Ponadto, mając na względzie dobro zwierzaków bezdomnych, wspierają fundacje im pomagające np. poprzez dodatkowe rabaty na zakup karmy. :)

Zwierzakowo.pl posiada w swoim asortymencie karmy dla psa, kota, fretki, królika, gryzoni oraz rybek, a ich oferta jest bardzo duża!

Bardzo chwalę sobie ten sklep i jestem zadowolona z zakupu. Duży wybór produktów, atrakcyjne ceny i szybka wysyłka! Czego chcieć więcej? :)

© Blog o zwierzętach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci